Kontakti

Kas mēs esam

MICARS.LV mēs esam daudzveidīga un dinamiska satura veidotāju grupa, kas aizrautīgi cenšas sarežģītas lietas izskaidrot vienkārši. Mūsu komanda sastāv no dažādu jomu ekspertiem, kuri strādā, lai pētītu, analizētu un sniegtu saistošus rakstus par visdažādākajām tēmām.

Mūsu vadmotīvs ir pārliecība, ka informācijai jābūt pieejamai, saistošai un, pats galvenais, noderīgai. Savos rakstos cenšamies ievērot ētikas principus, pārliecinoties, ka mūsu ieteikumi ir ne tikai moderni vai populāri, bet arī noderīgi. Tas ietver arī tādu padomu sniegšanu, ko mēs paši ņemtu vērā vai ieteiktu saviem tuvākajiem. Mūsu pieeja ir vērsta uz tāda satura radīšanu, kam ir taustāma ietekme uz jūsu ikdienas dzīvi.

Kāpec tika izveidots blogs MICARS.LV

Mēs izveidojām MICARS.LV ar vienu vienīgu vīziju: piedāvāt lasītājiem svaigu skatījumu uz to, kas ir aktuāls, kas ir jauns un patiesi svarīgs. Digitālajā laikmetā, kad ir pieejams tik daudz informācijas, mēs pamanījām, ka atrast uzticamu, interesantu un praktisku saturu var būt izaicinājums. Mūsu misija ir risināt šo problēmu, piedāvājot kūrētu, augstas kvalitātes saturu, kas kalpo kā ceļvedis svarīgu lēmumu pieņemšanai ikdienā.

Mūsu uzmanības centrā ir ne tikai informācijas sniegšana. Mūsu mērķis ir radīt vietu, kurā mēs varam mācīties kopā, pētīt jaunas idejas un rosināt pārdomas rosinošas diskusijas. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par jaunākajām tendencēm, ietekmīgām ziņām vai labākajiem ieteikumiem, mēs darām visu iespējamo, lai mūsu saturs būtu tikpat interesants, cik informatīvs. Katrs mūsu publicētais raksts kļūst par mīlestības darbu, par mācību ceļojumu ne tikai mūsu lasītājiem, bet arī mums kā autoriem. Mēs ticam zināšanu spēkam, un, izmantojot MICARS.LV, mēs vēlamies dalīties ar jums šajā spēkā.

Privātuma politika

Blogā MICARS.LV nopietni tiek uztverts lietotāju privātums, un mums ir izstrādāta visaptveroša privātuma politika, lai aizsargātu mūsu lietotāju personisko informāciju. MICARS.LV privātuma politikā ir izklāstīts, kādu informāciju mēs ievācam, kāpēc mēs to vācam un kā mēs to izmantojam. Mēs arī izskaidrojam pasākumus, ko veicam, lai aizsargātu mūsu lietotāju personas datus, un viņu tiesības attiecībā uz viņu personisko informāciju.

Sazinieties ar mums zemāk 

Mēs novērtējam jūsu interesi par MICARS.LV un esam gatavi jums palīdzēt. Ja jums ir kādi jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai atgriezeniskā saite, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu MICARS.LV komanda ir apņēmusies nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu un ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un ieteikumiem. Izmantojiet zemāk redzamo kontaktformu.