Dāvanu kartes – sirsnīgas un universālas dāvanas svētkos

Dāvanu kartes bez šaubām ir kļuvušas par vienu no populārākajām dāvanu izvēlēm. Mēs iestājamies par to, ka dāvanu karte var būt ne tikai noderīga, bet arī sirsnīga dāvana. Tāpēc šajā rakstā apskatīsim iemeslus, kāpēc dāvanu karte ir sirsnīga un arī universāla dāvana svētkos.

Rakstu esam veidojuši no sekojošām sadaļām:

Ja esi citu dāvanu meklējumos, droši ieskaties mūsu rakstos Kāda būs laba dāvana skolotājai vai Kāda ir laba dāvana vīrietim.

Bet tagad turpinām ar dāvanu kartēm!

Dāvanu karšu izvēles priekšrocības

Pēdējo gadu laikā dāvanu kartes ir kļuvušas par populāru un daudzpusīgu dāvanu veidu. Šajā sadaļā apskatīsimies, kas tad ir tās galvenās priekšrocības – kāpēc izvēlēties tieši dāvanu kartes kā apsveikuma opciju.

Plaša izvēles iespēja – nevar nošaut greizi ar dāvanas izvēli

Vislielākā dāvanu karšu priekšrocība ir to izvēles iespējas. Dāvanu kartes sniedz saņēmējam brīvību izvēlēties sev vēlamos priekšmetus vai pieredzi. Balstoties uz to, kādu dāvanu tu jubilāram gribi uzdāvināt, viņam ir iespēja pielāgot sev patīkamāko dāvanu. 

Piemēram, ja tā ir dāvanu karte interneta veikalā, tad viņa priekšā ir piedāvājums no vesela veikala, kurā izvēlēties. Tas pats var būt arī ar kādas aktivitātes dāvanu karti. Tu vari mammai uzdāvināt dāvanu karti SPA viesnīcā vai salonā. Tad viņas priekšā būs izvēle, kā to iztērēt – izvēlēties masāžu, kādu sejas procedūru vai varbūt pat nakšņošanu viesnīcā.

Lai gan tradicionālās dāvanas var būt pārdomātas un patiešām foršas, tā ne vienmēr domās arī pats jubilārs. Ja esi dāvanas meklējumos ļoti izvēlīgam jubilāram vai varbūt kādam, kam jau viss ir, dāvanu karte būs droša izvēle. 

Iegādāties dāvanu karti ir tik ātri un vienkārši

Otra, mūsuprāt, lielākā priekšrocība ir tā, ka dāvanu kartes piedāvā vienkāršu iegādi. Tas ir labs variants brīžos, kad nav laika doties dāvanas meklējumos vai arī tad, kad svētki piezogas nemanīti un ir nepieciešama pēdējā brīža dāvana.

Dāvanu kartes pavisam ātri un ērti var nopirkt internetā, dažu sekunžu laikā. Ja tomēr gribās fizisku dāvanu karti, tad tās var atrast dažādos veikalos. Bet, piemēram, uzņēmums FromMe dāvanu kartes ir variants, kas piedāvā labāko no abām pasaulē. Viņu dāvanu kartes var nopirkt gan internetā, gan arī atnākt tām pakaļ uz ofisu un iegūt tās skaisti izdrukātas.

fromme dāvanu kartes

Lieliska dāvana, ko uzdāvināt no liela attāluma

Tā kā dāvanu kartes ir iespējams iegādāties arī internetā, tās kalpo par lielisku attālināto dāvanu. Ja jubilāru neizdodas satikt svētku dienā, tad viņam uz e-pastu vienmēr var nosūtīt dāvanu karti. Sanāk foršs apsveikums, kas būs novērtēts arī tad, ja uz svinībām nav iespējams tikt.

Tādā veidā joprojām sūtītājs var izrādīt savu mīlestību un rūpes, un sirsnīgi apsveikt svētkos. Pie tam vienlaikus arī nodrošinot jubilāram brīvību izvēlēties sev konkrēto dāvanu pašam. Ja, protams, netiek uzdāvināta dāvanu karte uz kādu piedzīvojumu – tad gan būs jāpieņem tas, ko sūtītājs izvēlējies. 🙂

Plašas cenas variācijas

Vēl viena lieliska dāvanu karšu vērtība ir lielā cenu variācija. Var atrast dāvanu karti, kas piemērota ikvienam budžetam. Var atrast dāvanu karti dzimšanas dienas apsveikumam par kādiem 40 EUR, bet var arī atrast ekskluzīvu dāvanu karti līdz pat vairāku simtu EUR vērtībā, piemēram.

Dāvanu kartes arī kalpo par foršu alternatīvu gadījumos, kad negribās vienkārši dāvināt naudu. Piemēram, ja gribās aizvest jubilāru uz smalku restorānu, dāvanu karte konkrētā restorānā būs laba dāvana.

Lai kāda summa arī nebūtu dāvanu kartē ielikta, saņēmējs vienmēr var piemaksāt arī pats. Piemēram, ja tā ir dāvanu karte kādā veikalā, tad atlikušo summu jubilārs var pievienot klāt pats. Tādā veidā dāvanu karte joprojām kalpo kā naudas vērtība, tomēr pārdomātā, noderīgā veidā.

Populārākās dāvanu kartes

Tā kā nu jau zinām dāvanu karšu priekšrocības, vēlamies apkopot arī 5 populārākās dāvanu kartes – kādi ir to veidi, kas ir iecienīti visvairāk.

1. Dāvanu kartes restorānos

restorāni rīgā dāvanu karte

Viena no populārākajām dāvanu kartēm ir došanās uz restorāniem un kafejnīcām. Ne velti saka, ka mīlestība iet caur vēderu. Zināms, ka daudzi no mums nedodas uz restorāniem ļoti bieži. Tas bieži vien tiek uzskatīts par atpūtas veidu, īpašu svētku svinēšanu vai satikšanos ar draugiem. Tāpēc dāvanu karte restorānā ir it īpaši forša dāvana, jo tā sniedz patīkamu pieredzi, ko ikdienā neizbaudām.

Izvēloties dāvanu karti restorānā, stājas priekšā izaicinājums izvēlēties konkrētu restorānu. Tas jāpielāgo saņēmēja gaumei, ēšanas paradumiem un lokācijai. Vai arī var izvēlēties ko universālāku par dāvanu karti restorānā – dāvanu karti, kas ir derīga vairākos restorānos vienu viet. 

Šāds piemērs ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tajā ir apvienoti 10 restorāni, turklāt tie visi ir ļoti dažādi. Sākot ar elegantiem un dārgākiem restorāniem līdz pat kokteiļu bāriem un burgeru kafejnīcām. Tā ir forša dāvanas izvēle, kas var būt gan mīļa dāvana savējiem, gan lietišķa dāvana biznesa vidē. Universālas dāvanas ir vislabākā izvēle. 

2. Dāvanu kartes piedzīvojumiem

piedzīvojumi jubilāram svētkos

Vēl viena populāra izvēle ir dāvanu kartes oriģinālām dāvanām, ko mēs saucam par piedzīvojumu dāvanām. Daudzi vēl joprojām var nezināt, taču šis ir tas dāvanu karšu veids, kas atļauj uzdāvināt to, ko iepriekš uzdāvināt nevar. Mēs paskaidrosim.

Piemēram, lidojums ar deltaplānu ir aktivitāte, ko var citam uzdāvināt divos veidos:

  1. Aizvedot jubilāru uz aktivitātes norises vietu un samaksājot par lidojumu;
  2. Iegādājoties dāvanu karti lidojumam, ko jubilārs varēs izbaudīt sev ērtā laikā.

Un ir daudz dažādu piedzīvojumu dāvanu karšu, ko var uzdāvināt. Tie ir ceļojumi, atpūta kempingos un pirtīs, izjādes ar zirgiem, braucieni ar krosa močiem un ko tik vēl nē. Piemēram, gandrīz visi aktīvās atpūtas nodrošinātāji agri vai vēlu ķeras pie dāvanu karšu izveides, lai viņu piedāvājumu var arī uzdāvināt svētkos.

Tā ir forša dāvanas izvēle. Tāda, kas noteikti netiks iemesta atvilktnē, bet izmantota pēc iespējas ātrāk.

3. Dāvanu kartes hobijam

dāvanu karte hobijam

Dāvanu karte hobijam arī ir fantastiska izvēle, jo tā ļauj dāvanas saņēmējam ļauties savai kaislībai un iegādāties kaut ko noderīgu. Izvēloties dāvanu karti jubilāra hobijam, tu ne tikai uzdāvini kaut ko noderīgu, bet arī izrādi atbalstu viņa hobija veidam. Daudziem tas būs ļoti svarīgi. 

Neatkarīgi no tā, vai jubilāra hobijs ir makšķerēšana, gleznošana, dārzkopība, fotografēšana, ēdiena gatavošana vai kaut kas cits, dāvanu karte hobijam ir lieliska ideja. Tā sniegs viņam iespēju izvēlēties kaut ko, kas viņa hobijam noderēs. 

Turklāt tev uzreiz būs atvieglota dzīve, jo kā gan lai izvēlas uzdāvināt kaut ko cita cilvēka hobijam, ja tev pašam nav ne mazākās nojausmas par to! Vislabāko dāvanu makšķerēšanai varēs sarūpēt vienīgi makšķernieks pats! 

4. Dāvanu kartes interneta veikalos

iepirkšanās internetā

Dāvanu karte pirkumiem internetā ir vel viena visai iecienīta dāvanas izvēle. Tā sniedz saņēmējam daudzveidīgas iespējas un arī ērtības izpētīt plašu produktu un zīmolu klāstu. Tev ir jāizvēlas vienīgi veikals, kas jubilāram būtu interesējošs.

Un jau atkal jāpiemin, ka jubilārs pats varēs piemaksāt klāt. Līdz ar to šis ir labs veids, kā interesantāk uzdāvināt naudu. Piemēram, ja tu zini, ka jubilārs ir sportists, tad dāvanu karte kādā sporta preču, apģērbu un ekipējuma veikalā būs labs sveiciens svētkos.

It īpaši jau tad, ja jubilārs jau sen vēlas iegādāties kādu produktu, bet tas ir par dārgu. Tad svētki ir laba iespēja viņam palīdzēt nopirkt kaut ko vērtīgu. 

5. Universālas dāvanu kartes

universālā fromme karte

Dāvanu kartes izceļās ar to, ka tās sniedz izvēles iespējas saņēmējam. Tas nozīmē, ka var uzdāvināt dāvanu karti bez konkrētas dāvanas, vai ne? Visbiežāk tā ir iespēja izvēlēties kaut ko no viena veikala vai viena pakalpojumu sniedzēja. Taču vēl lielākai izvēles brīvībai pastāv arī universālas dāvanu kartes.

Piemēram, universālā FromMe karte. Tā ir derīga pie 50 FromMe partneru uzņēmumiem, kuru starpā ir gan dažādi veikali, gan atpūtas, mācību un izklaides veidi. Līdz ar to saņēmēja priekšā būs simtiem dažādu virzienu, ko apsvērt.

Tā ir forša iespēja ļaut jubilāram piesēsties pie datora un apskatīt FromMe kartes piedāvājumu. Izvērtēt dažādus piedāvājumus un nolemt, ko vsivairāk gribās – iepirkties, atpūsties, paceļot vai varbūt pat uztaisīt tetovējumu! To visu var pie FromMe partneriem.

Vienmēr izmanto iespēju izvēlēties personalizētas dāvanu kartes

Kad esam pārliecinājušies par to, ka dāvanu kartes ir universālas un ļoti daudzveidīgas, gribam izcelt arī veidus, kā tās var būt sirsnīgas. Personalizācijas iespēja ir ļoti svarīgs solis, ko iesakām neizlaist dāvinot dāvanu karti.

Tieši dāvanu kartes personalizācija padarīs dāvanu par sirsnīgu. Ir vērts padomāt par novēlējuma tekstu, ko uzrakstīt uz dāvanu kartes. Galu galā dāvanu karti var izmantot kā apsveikuma kartīti – izvēlēties tai dizainu, pievienot mīļu tekstu, ielikt pat kādu smaidiņu un FromMe.lv gadījumā arī pievienot klāt skaistu, garšīgu šokolādi. 

Ir skaidrs, ka dāvanu karte ir viena no labākajām mūsdienu dāvanu idejām. Tā vienā vieta aptver tik plašu interešu, piedavājumu un iespēju loku. Dāvanu karte ir piemērota dāvana ikvienam – ģimenei, draugiem, bērniem, kolēģiem un skolotājiem. Tieši tāpēc to dēvējam par universālu un vienlaikus sirsnīgu!

Lai izdodas iepriecināt jubilārus svētkos ar vērtīgām dāvanu kartēm!