Kāda ir laba dāvana vīrietim 

Dāvanu dāvināšana ir visai atbildīgs process, kas reizēm var sagādāt grūtības. Gribās izvēlēties vislabāko dāvanu, taču ne vienmēr ir skaidrs, kāda ir laba dāvana vīrietim – tavam jubilāram

Tas var būt ikviens vīrietis tavā dzīvē – vīrs, tētis, brālis vai draugs. Ir konkrēti dāvanu izvēles virzieni, kam var sekot, lai izdotos atrast piemērotāko dāvanu.

Šajā rakstā esam izdalījuši galvenos 3 padomus, kā tikt pie pareizās dāvanas izvēles. Par to, kāda ir laba dāvana vīrietim, lasi turpinājumā.

1. Ņem vērā vīrieša hobijus un intereses

Pirmkārt, ir svarīgi ņemt vērā vīrieša intereses un hobijus. Tas palīdzēs tev izvēlēties dāvanu, kas viņam patiks un ko viņš reāli arī izmantos. Ņem vērā, kā viņš labprātāk pavada savu ikdienu, īpaši brīvdienās.

Piemēram, ja viņam patīk gatavot ēst, augstas kvalitātes virtuves nažu komplekts vai iespēja pašam pagatavot savu aso mērci (ir šāds dāvanu komplekts) varētu būt lieliska dāvana. Ja viņam patīk sports, lieliska izvēle varētu būt biļetes uz kādu hokeja spēli vai sporta ekipējums, inventārs.

Vēl dažas idejas dāvanām, kuru pamatā ir vīrieša hobijs:

 • Tehnoloģiju cienītājam: jauns gadžets ikdienai, piemēram, viedpulkstenis, troksni slāpējošas austiņas vai drons.
 • Dabas mīlim: kempinga šūpuļtīkls, makšķere, izturīga mugursoma vai pārgājienu zābaku komplekts.
 • Modes ekspertam: stilīgs pulkstenis, ādas maks vai augstas kvalitātes josta.
 • DIY (uztaisi pats) entuziastam: elektrisko instrumentu komplekts, jauna instrumentu kaste vai kāds rokdarbu komplekts.

Kad sapratīsi, kādas ir tava jubilāra intereses, dāvanas idejām vajadzētu jau sākt rasties. Tad var meklēt arī kaut ko precīzāk. Piemēram, apskatot mūsu rakstu, kur apkopotas Sirsnīgas Tēva dienas dāvanas.

Ar hobijiem gan reizēm var būt diezgan slideni, ja nepārzini konkrēto hobiju un dāvanas saņēmēja gaumi atiecībā uz nozares zīmoliem vai citām svarīgām lietām. Tāpēc drošāka davana būtu dāvanu karte kādā hobija preču veikalā, kur ir vis spieejamais konkrētajam hobijam.

2. Vīriešiem patīk praktiskas dāvanas

Būtisks faktors, kas jāņem vērā, izvēloties dāvanu vīriešiem, ir tas, cik tā praktiska. Vīrieši bieži vien novērtē dāvanas, ko viņi varēs izmantot ikdienā un padarīs to ērtāku vai patīkamāku. No vienas puses šādas dāvanas ir vislabākā izvēle, jo ir grūti nošaut greizi. Galvenais, lai dāvana patiešām tiktu izmantota.

Tādas dāvanas var būt, piemēram, ērtas čības, silta ziemas jaka vai augstas kvalitātes bārdas kopšanas līdzekļu komplekts. 

Un tomēr praktiskām dāvanām nav jābūt garlaicīgām! Bieži vien praktiska dāvana uzreiz asociējas ar kaut ko garlaicīgu, vienkāršu. Neiesakām jau dāvināt gluži dvieļu komplektu, bet tomēr kaut ko interesantu. Praktisku, bet ar personīgu odziņu.

Praktiskas dāvanas vīrietim, kas ir arī interesantas:

 • Personalizēts ādas atslēgu piekariņš vai bagāžas birka;
 • Ar apdruku apzīmēts viskija glāžu komplekts vai dekanteris;
 • Augstas kvalitātes kafijas pagatavošanas automāts;
 • Pēc pasūtījuma izgatavots virtuves dēlītis vai paliktņu komplekts;
 • Bāra piederumi kokteiļu entuziastam;
 • Dāvanu karte apmeklējumam pie bārddziņa;
 • Kvalitatīva ceļojuma soma;
 • Termoss vai gudrā ūdens pudele, kas atgādina padzerties.

Izvele ir ļoti daudzveidīga. Vislabāk, protams, ir apvienot visus padomus un no tā izvēlēties vienu dāvanu. Piemēram, ja izdodas atrast praktisku dāvanu vīrietim, kas noderēs viņa hobijam – pilnīga uzvara!

termoss no UDENSPUDELE.LV

3. Piešķir dāvanai emocionālu vērtību

Un vēl viena vērtība, ko, mūsuprāt, ir svarīgi apsvērt – dāvanai vajadzētu sniegt kādu pievienoto vērtību. Gribam ieteikt dāvanas izvēlē padomāt arī par to, kādas emocijas šī dāvana vīrietī raisīs. 

Labākās dāvanas bieži vien ir tās, kas ir pārdomātas un nozīmīgas. Tas varētu nozīmēt, ka izvēlies dāvanu, kas atspoguļo jūsu ar jubilāru kopīgas atmiņas vai kādu iekšēju joku, ko saprotat tikai jūs divi.

Dāvanu idejas vīrietim, ar pievienotu vērtību:

 • Foto albums vai bilžu rāmis, kas piepildīts ar atmiņām;
 • Pēc pasūtījuma izgatavota rotaslieta, piemēram, aproce vai kaklarota ar iniciāļiem vai īpašu vēstījumu;
 • Ziedojums labdarības organizācijai vai mērķim, kas ir svarīgs tavam jubilāram;.
 • Ar roku rakstīta vēstule vai dzejolis, kas jubilāram sagādās prieku;
 • Paštaisīta puzle vai izprintēta bilde uz puzles;
 • Pārsteiguma ceļojums vai spa atpūta divatā.

Izvēloties labu dāvanu vīrietim, mēs vienmēr pieturamies pie šiem 3 galvenajiem faktoriem. Tie uzreiz ātrāk palīdz nonākt pie sapratnes par to, kāda ir laba dāvana vīrietim. Ir svarīgi ņemt vērā viņa intereses, praktiskumu unemocionālo vērtību. 

Mēs ceram, ka tu izmantosi šīs dāvanu idejas un piemērus, lai iedvesmotos un atrastu dāvanu, kas tavu jubilāru patiesi iepriecinās!

Šis raksts noteikti noderēs, lai atrastu piemērotāko dāvanu arī jūsu dzīves vīrietim Ziemassvētkos. Bet ja nepieciešamas vēl kādas iedejas vai viela pārdomām iesakām ieskatīties rakstos:

Lai izdodas!