Par Mums

Laipni lūgti MICARS.lv, dāvanu ideju blogā, kura mērķis ir sniegt jums sirsnīgus un jaukus dāvanu ieteikumus. Mūsu stāsts sākās kā dāvanu veikals, taču, laikam ejot, veikalu nācās slēgt. Tomēr mēs negribējām atteikties no iegūtās pieredzes, kontaktiem un zināšanām. Mēs nolēmām pārveidot MICARS.lv par dāvanu ideju blogu.

Mūsu mērķis ir iedvesmot jūs ar unikālām un radošām dāvanu idejām, kas liks jūsu mīļajiem justies īpašiem. Mēs saprotam, cik grūti var būt atrast ideālo dāvanu, un tāpēc esam šeit, lai palīdzētu. Mūsu bloag asatur aveidotāji sniegs jums pārdomātus ieteikumus un padomus, kas palīdzēs jums izvēlēties dāvanu, kas patiesi izteiks jūsu jūtas.

MICARS.lv komandas sirdīs ir īpaša vieta Latvijas ražotājiem un uzņēmumiem. Kā dāvanu veikals mēs savulaik piedāvājām galvenokārt Latvijā ražotas dāvanas, un vēlamies arī turpmāk tās popularizēt ar mūsu bloga starpniecību. Mēs uzskatām, ka atbalsts vietējiem uzņēmumiem ir ne tikai labvēlīgs ekonomikai, bet arī lielisks veids, kā izrādīt atzinību par unikālajiem un kvalitatīvajiem produktiem, ko piedāvā Latvija.

Mēs arī aizrautīgi domājam par sentimentālām dāvanām, kas rada neaizmirstamas atmiņas. Mēs uzskatām, ka labākās dāvanas ne vienmēr ir dārgākās, bet gan tās, kas nāk no sirds. Mūsu blogā atradīsiet dažādas sentimentālu dāvanu idejas, kas palīdzēs jums paust mīlestību, pateicību un atzinību saviem draugiem un ģimenei.

Paldies, ka apmeklējāt mūsu dāvanu ideju blogu, un mēs ceram, ka ar mūsu palīdzību atradīsiet ideālu dāvanu saviem mīļajiem. Ja jums ir kādi jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Privātuma politika

Blogā MICARS.LV nopietni tiek uztverts lietotāju privātums, un mums ir izstrādāta visaptveroša privātuma politika, lai aizsargātu mūsu lietotāju personisko informāciju. MICARS.LV privātuma politikā ir izklāstīts, kādu informāciju mēs ievācam, kāpēc mēs to vācam un kā mēs to izmantojam. Mēs arī izskaidrojam pasākumus, ko veicam, lai aizsargātu mūsu lietotāju personas datus, un viņu tiesības attiecībā uz viņu personisko informāciju.

Sazinieties ar mums zemāk 

Mēs novērtējam jūsu interesi par MICARS.LV un esam gatavi jums palīdzēt. Ja jums ir kādi jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai atgriezeniskā saite, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu MICARS.LV komanda ir apņēmusies nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu un ir gatava atbildēt uz jūsu jautājumiem un ieteikumiem. Izmantojiet zemāk redzamo kontaktformu.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.