Saskaņotas dāvanas no TRUDE veikala

TRUDE ir viens no zināmākajiem pašmāju ražotāju zīmoliem, kas darina Latvijā ražotus apģērbus un aksesuārus visai ģimenei. Viņi izceļas ar košiem un oriģināliem dizainiem, kas ļauj apģērbā saskaņoties ar saviem mīļajiem. Tāpēc esam nolēmuši apkopot dāvanas no TRUDE veikaliņa.

Tacu pirms tam, kā jau vienmēr, vēlamies uzzināt vairāk par zīmola aizkulisēm. Tāpēc šajā rakstā uzzināsim vairāk par TRUDE zīmola sākumu, kā arī beigās apskatīsim dāvanas no TRUDE veikaliņa.

Raksts veidots no sekojošām sadaļām:

Skatāmies, kāds ir TRUDE zīmola stāsts!

Stāsts, kas balstīts uz ģimenes vērtībām

TRUDE zīmola stāsts

TRUDE zīmola stāsts sākās 2014.gadā. Ar zīmola radītājas Daces Upītes-Leimanes vēlmi savu un tolaik gaidāmās meitiņas garderobi papildināt ar skaistiem aksesuāriem un vēlāk arī apģērbiem. 

‘’TRU:DE zīmols dzima jau mirkli pirms meitas Ģertrūdes piedzimšanas, kad, esot gaidībās, manī pamodās ligzdas vīšanas sindroms un visi stūri mājās tika rotāti rožu spilveniem, aizkariem, galdautiem, utt.’’

Viss sākās ar krāsainu riņķa šalli, ko Dace uzšuva sev pati. Saņemot ar vien vairāk komplimentu un aicinājumu darināt līdzīgas šalles uz pasūtījumiem, Dace nolēma šo iespēju pārvērst biznesā. Vēlāk šallēm, protams, pievienojās arī cepurītes, galvas rotas, legingi, svārki u.c. apģērbi.

Zīmola nosaukums ir atvasināts no meitiņas vārda – Ģertrūde. Savukārt ideja, ka aksesuāri varētu būt saskaņoti visai ģimenei, nākusi nejauši. Dace piedalījās kādā fotosesijā ar savu meitiņu un nolēma abām saskaņot aksesuārus. Ievietojot attēlu sociālajos medijos, ideja guva ļoti lielu atzinību. Pārējais jau ir vēsture. 

TRUDE zīmola stāsts ir balstīts uz ģimenes vērtībām. 

‘’Mēs varam būt vienoti ne tikai savās sirdīs, bet arī savā izskatā.’’

TRUDE bērnu un pieaugušo apģērbs ir unikāls ar to, ka tas necenšas skriet līdzi modei. Tās vērtības, kas vienmēr ir modē, ir dizaina lakoniskums, ērtums un praktiskums lietošanā un kvalitāte izpildījumā. Un, protams, mīlestība, ar kādu tas radīts.

Piedāvājums, kas aktuāls visiem

trude piedāvājums visai ģimenei

Tā kā veikaliņa vērtības ir balstītas uz ģimeni, tad arī piedāvājums ir aktuāls visiem – mammai, tētim, pārim un bērniem.

Sākotnēji TRUDE piedāvājums, protams, tika balstīts vairāk uz mammu auditoriju. Dace vēlējās apvienot praktisko ar kičīgo, izveidojot savu sapņu garderobi, ko varētu iegādāties arī citas mammas. Taču nu jau piedāvājums ir ļoti plašs, pieejams ar visdažādākajiem apģērbiem un aksesuāriem. 

Piedāvājumā ir skaisti apģērbi sievietēm, ērti un sievišķīgi vienlaikus. Īpaši dominē ‘’slip’’ stila kleitas, ko var vienkārši un ērti uzvilkt – un skaistums gatavs. Tās pieejamas gan minimālisma stilā, gan arī košās krāsās, kas izcili piemērotas vasarai. 

TRUDE zīmolam ir pašam savs interneta veikaliņš, kā arī viņu produkciju ir iespējams iegādāties pie vairākiem citiem pašmāju ražotāju veikaliņiem. Par to vairāk raksta noslēgumā.

Īpašā odziņa – saskaņoti apģērbi dizainos un vārdos

Domājot par to, kas TRUDE zīmolā ir visīpašākais, atdūrāmies pret vairākām lietām. Cienām šo zīmolu, jo tas ir īsts pašmāju lepnums – Latvijā darināts un mīlēts. 

Taču papildus tam, TRUDE izceļas arī ar oriģinalitāti un spēju palīdzēt ar labiem darbiem.

Saskaņoti apģērbi ģimenēm un pāriem

saskaņoti apģērbi ģimenei

Pirmais, ko pirms daudziem gadiem pamanījām, ir TRUDE zīmola oriģinālā pieeja pret saskaņotajiem apģērbiem. Tā vienmēr ir bijusi interesanta ideja, taču TRUDE neapšaubāmi pacēla latiņu visaugstāk. 

Savus atbalstītājus TRUDE priecē ar vienādiem apdrukas elementiem, kas piemēroti tiem, kas vēlas skaisti saskaņoties apģērbā. Tie ir īpaši sagatavoti komplekti ģimenēm, un ne mazsvarīgi – ne tikai mammām un meitām, bet arī tētiem un dēliem.

Šī odziņa piešķir apģērbam īpašu nozīmi, jo tā ir iespēja ne tikai skaisti sapucēties, bet arī sajusties tuvāk viens otram. 

Teksti kā daļa no dizaina

Dāvanas no TRUDE

Saskaņoties var ar krāsām, ar dažādiem attēliem un dizainiem, taču visskaistāk, mūsuprāt, ir saskaņoties ar vārdiem. Mūsu latviešu valoda ir ļoti skaista un, ja to var uzlikt uz apģērba, mēs par to vienīgi priecājamies.

TRUDE izmanto tekstu kā daļu no sava dizaina. Tie ir dažādi teicieni, mīļi un iedvesmojoši, kas ir aktuāli gan lieliem, gan maziem. 

Regulāri tiek veidotas jaunas kolekcijas, jo piedavājums ar tekstu dizainiem ir gana plašs. TRUDE veikaliņā gan var atrast arī klasiskus un jau senākus dizainus, piemēram, Skrienos Ar Vēju cepures un rakstā iepriekš attēlotos MĪĻOTIES DAUZĪTIES NAŠĶOTIES ATKĀRTOT džemperus.

Labie darbi un atbalsta kampaņas

trude atbalsts ukrainai

TRUDE neklusē arī brīžos, kad kādam ir nepieciešama palīdzība. Zīmols mūsu acīs izceļas arī ar atbalstu Ukrainai, kas sniegts tā, kā TRUDE to māk vislabāk. Ir izveidota īpašā atbalsta džemperu kolekcija, no kuras ietirgotajiem līdzekļiem visa peļņa tiks ziedota Ukrainai.

Džemperus klāj mākslinieces Kristiānas Dāves radītā atbalsta simbolika. Kā teic TRUDE radītāja Dace, nav nozīmes, vai savu pretestību izrādām skaļi vai klusi – galvenais, KA MĒS TO PAUŽAM. 

Dāvanas no TRUDE visai ģimenei

Tā kā mums patīk meklēt latviskas dāvanas savējiem svētkos, tad arī uz TRUDE piedāvājumu skatāmies kā iespēju kādu iepriecināt. Vislielākais bonuss šeit ir plašais piedāvājums, kas būs piemērots visai ģimenei, kā arī draugiem un mīļotajiem.

Skatāmies kādas dāvanas no TRUDE veikaliņa esam izvēlējušies šoreiz!

Mīļas lacītes pašiem mazākajiem

lacītes no trude

Sāksim ar pašie mazākajiem, jo tomēr tieši ar viņiem sākās pats TRUDE stāsts. Šīs krāsainās lacītes ir pieejamas ļoti dažādos dizainos – košos, krāsainos, gaumīgos.

Šīs mīļās lacītes tikušas izveidotas sadarbībā ar lielisko un iedvesmojošo mākslinieci, arī mammu Ievu Ciprusi. Viņa radījusi sirsnīgu sēriju mazuļu lacītēm, kas pieejamas 3 tekstu variācijās, kas redzamas attēlā. 

Lacītes pamatā izmantots kokvilnas materiāls no 1 puses, no otras – kokvilnas fortē aizdare lielākai mitruma uzsūktspējai. Visas radītas vienā/one size izmērā. 

KOPĀ LABI džemperi pārim

Dāvanas no TRUDE pārim

Lieliskas dāvanas no TRUDE veikaliņa pārim ir kapučdžemperi ar KOPĀ LABI uzrakstiem. Tā ir mīļa dāvana pārim svētkos, vai arī lielisks veids, kā iepriecināt savu mīļoto cilvēku.

TRUDE raksta šādi. Dievs teica: “Nav labi būt cilvēkam vienam”. Un mēs lieliski zinām, ka KOPĀ patiešām ir labāk. Labāk priecāties un labāk skumt, labāk paklusēt un nebēdnīgi dejot.

TRUDE kolekcijas papildinājumā ir pienākušas arī zīmola radītas zeķes, ko ir iespējams pievienot pasūtījumam. Tās var saskaņot kopā ar šiem hūdijiem. 

Stilīgi t-krekli māsai

Dāvanas no TRUDE

T-krekli ir lieliska dāvana, jo, jau atkal balstoties uz TRUDE vērtībām, tie ir vienmēr praktiski. Tos aŗī nav grūti izvēlēties pēc izmēra un rezultātā uzdāvināt saviem mīļajiem. Šeit izcelsim t-kreklus tieši sievietēm – ar skaistiem dizainiem un mīļiem tekstiem.

T-krekla kreiso piedurkni klāj izšuvums ar tekstu ESI TU PATI vai TU ESI VĒRTĪBA, kas kā citiem, tā pašai sev atgādinās nelīdzināties citiem, bet atbrīvot savu patieso būtību.

Šī ir mīļa dāvana tuvai draudzenei svētkos, māsai vai mammai.

SKRIENOS AR VĒJU cepure vīrietim

trude dāvana vīrietim

Arī vīriešiem ir pieejamas dažādas dāvanas no TRUDE veikaliņa. Populārās SKRIENOS AR VĒJU cepures ir tikai viens piemērs. Mūsuprāt, šīs cepures ir oriģinālas un piedāvā svaigu dizainu, kā valkāt tekstu uz cepures.

Tā varētu būt forša dāvana vīrietim dzimšanas dienā, īpaši vasaras jubilāram. Cepures izmērs ir regulējams, tāpēc tā ir droša dāvanas izvēle vīram, bralim, tētim vai varbū pat tuvam kolēģim svētkos.

Vasarīgas kleitas sievietei

trude dāvana sievietei kleita

Raksta sākumā pieminējām SLIP stila kleitas, kas ir ļoti vienkāršas, bet vienmēr elegantas. TRUDE nākusi klajā ar īpašu vasaras kolekciju, no kuras ir iespējams iegādāties attēlā redzamās kleitas.

Tā ir skaista dāvana sievietei svētkos, kas iepriecinās un ļaus sajusties sievišķīgai. Šo kleitu vēlamies kaut kādā ziņā pielīdzināt t-kreklam, jo tā ir tik vienkārša un ērta. Dienās, kad negribās domāt par apģērba komplektēšanu, atliek vien uzvilkt šo skaistumu. Ātri, vienkārši un bezgala skaisti. 

Vēdersoma mammai vai draudzenei

Dāvanas no TRUDE mammai

Dāvanas no TRUDE plašā piedāvājuma ziņā noteikti turpina pārsteigt. Papildus apģērbiem, viņi veido arī dažādus aksesuārus, piemēram, šīs zeltītās vēdersomas.

Pirms laika tās atkal palika ļoti populāras un nu jau pēdējās dažas vasaras vienmēr ir trendos. Tāpēc ir labi savu garderobi papildināt ar vēdersomu, kurā ērti salikt iekšā visu svarīgāko. Un pats labākais – rokas ir brīvas, nav jādomā par somiņas nēsāšanu vai aizmiršanu.

Šī ir lieliska dāvana mammai vai draudzenei vasarīgajos svētkos. Un ļoti pēc TRUDE stiliņa – praktiski un šiki!

Kur atrast TRUDE piedāvājumu

trude kontaktinformācija

Zīmola TRUDE veikals šobrīd ir pieejams tiešsaistē – trude.lv. Viņu interneta veikala piedavājums ir ļoti plašs, taču ir jāskatās, kas šobrīd ir pieejams.

Ja tomēr gribās apskatīt piedāvājumu dzīvē, tad to var izdarīt vairākos veikaliņos. TRUDE sadarbojas ar citiem pašmāju ražotājiem, kas savā veikaliņā pulcē daudzu pašmāju dizaineru veikumus. 

TRUDE produktus var atrast arī šeit:

 • Micars – Rīgā, Slokas ielā 76B;
 • Mūsmāja –  Rīgā, Tērbatas ielā 5;
 • Mazā cilts – Rīgā, Tērbatas ielā 59/61;
 • FromMe.lv – TRUDE dāvanu karte;
 • Luipop – Jelgavā, Pasta ielā 18;
 • Magone – Salaspilī, Rīgas ielā 55;
 • La Fontana – Tukumā, Brīvības laukumā 12a.

Piedāvājums pieejams arī Latvijas Pērlēs 4 lokācijās:

 • Siguldas Pērle, t/c Šokolāde, Strēlnieku iela 2, Siguldā,
 • Ogres pērle, t/c Ogres Prestižs, Mednieku iela 21/23, Ogrē,
 • Ādažu Pērle, t/c Apelsīns, Ādažu iela 5, Ādažos,
 • Ķekavas Pērle, t/c Liiba, Rīgas iela 22a, Ķekavā.

Apskatījām arī citu pašmāju ražotāju stāstus, piemēram, Latviskās Cita Rota dāvanas.

Lai izdodas atrast skaistas dāvanas no TRUDE veikaliņa vai citiem tā sadarbības partneriem. Pašmāju ražotāju veikums ir mūsu lielākais lepnums!