Latviskās Cita Rota dāvanas 

Latvija ir mūsu vērtība. To mēs redzam brīžos, kad apbrīnojam mūsu skaisto dabu, svinam latviešu svētkus un arī tad, kad izvēlamies atbalstīt savējos. Veidu, kā atbalstīt savējos, ir daudz, tomēr mūsu bloga ietvaros visvairāk mums interesē pašmāju dāvanas. Un šoreiz tās ir dāvanas no Cita Rota uzņēmuma.

Cita Rota, kā jau nosaukums saka priekšā, galvenokārt ir rotaslietu veikaliņš. Vismaz tā sākās uzņēmuma stāsts nu jau aptuveni 10 gadus atpakaļ. 

Par to, kā Cita Rota uzņēmuma darbība risinās šobrīd, vairāk lasi šajā rakstā. Apskatīsim Cita Rota uzņēmuma stāstu, produkciju un arī to, kādas pašmāju Cita Rota dāvanas no viņiem var izvēlēties.

Raksta struktūra ir sekojoša:

Skatāmies, kāds ir Cita Rota stāsts!

Cita Rota izvēlas visu darīt ar smaidu

Cita Rota zīmols vēsta, ka viņu pamatdarbība ir stāsts par viņiem pašiem, par mums visiem pārējiem un, protams, par Latviju. Par mūsu skaisto dzimteni, kur, pēc Cita Rota vārdiem, varam dzīvot un darīt darbu, ko mīlam, darīt to savā dzimtenē, lai no sirds iepriecinātu, vairotu labo un skaisto, kas rada daudz smaidu. 

Veicot izpēti par uzņēmumu, sapratām, ka smaids ir viena no Cita Rota vērtībām. Kādā rakstā izlasījām, ka Cita Rota radītāja Agate visu dara ar smaidu. Tieši tāda ir uzņēmuma galvenā filozofija – visu darīt ar smaidu, darīt to, kas patīk. Galu galā smaids taču rada smaidu!

Uzņēmums ticis radīts nu jau 10 gadus atpakaļ, 2013. gadā. Šajā laikā tam ir izdevies sevi kārtīgi pierādīt gūstot ne tikai latviešu atbalstu, bet arī iegūstot 120 sadarbības partnerus. 

No Latvijas kontūras rotām līdz lina kleitām

cita rota rotaslietas

Vēl viena no Cita Rota pamatvērtībām ir vēlme radīt skaistas lietas. Un tas viņiem nudien ir izdevies. Lai arī uzņēmums sākās ar latvisku rotaslietu radīšanu, nu jau tas ir izaudzis par veikalu ar ļoti plašu piedāvājumu arī apģērbu un aksesuāru jomā. 

Sākotnēji tika radītas skaistas, jāsaka arī unikālas, rotaslietas. Tās vienmēr bija veidotas ar latviešu simboliem, piemēram, dažādām senajām latvju zīmēm. 

Viena no populārākajām rotām ir sudraba Latvijas Kontūras Kaklarota. Bet šobrīd piedāvājums ir audzis, mūsu favorīts ir Sudraba Līgavgredzens. Tam ir septiņi piekariņi, kas rotāti ar septiņām seno latviešu zīmēm, kuras pasargā no ļauniem gariem un nes veiksmi. Abas šīs rotas var redzēt augšējā attēlā.

Cita Rota radītie rotaslietu produkti ir ne tikai skaisti un stilīgi, bet tie galvenokārt nes lielu vērtību. Tie parāda mīlestību pret Latviju, ko varam dalīt mēs visi. Tā ir mīlestība pret savu zemi, kas stiepjas jau daudzu paaudžu garumā. Turklāt ir interesanti izlasīt rotaslietu aprakstus un uzzināt, ar kādu motīvu Cita Rota tās ir radījusi.

cita rota lina kleitas

Iepriekš jau pieminējām, ka Cita Rota ir pievērsusies arī apģērbu ražošanai. Viņu kolekcijas ir ļoti šarmantas, elegantas un, protams, arī latviskas. Piedavājumā var atrast skaistas lina kleitas, ar ko pirms pāris gadiem atceramies Citu Rotu vislabāk. Tās ir garās lina kleitas līdz zemei, visdažādākās krāsās, visas vienlīdz skaistas.

Papildus kleitām, Cita Rota uzņēmums rada arī āra jakas un nakts tērpus. Pa vidu parādās arī kādas jaunas kolekcijas, piemēram, šobrīd tas ir brīvā laika kostīms un vīriešu krekls ar Nameja dizainu.

Uzņēmuma Cita Rota īpašā odziņa ir latviskums

Mūsuprāt, savējo atbalstīšana ir ļoti svarīga. Īpaši tajos brīžos, kad reizēm mēs šķietam tik maziņi un grūti ievērojami. Tad gribās celt un atbalstīt visus Latvijas ražotājus, darītājus un dizainerus. Tos, kas rada kaut ko skaistu no nekā cita kā vien savas vēlmes celt Latviju augstāk. Cita Rota ir viens no šādiem pašmāju ražotājiem, kas izceļas ar īpašu latviskumu.

Cita Rota dāvanas

Tā ir latvju zīmju un simbolu iekļaušana savos produktos. Tā ir ilgtspējīgu materiālu izmantošana produktu ražošanā. Tāpat tā ir arī uzmanība pie detaļām, ko mēs kā pircēji un atbalstītāji redzam katru dienu – skaisti attēli, paskaidrojoši apraksti un, protams, smaidi.

Vēl viens labi zināms Citas Rotas produkts ir viņu Lielvārdes jostas raksta šalles. Tās ir radītas no 100% dabīga materiāla – merino vilnas. Šalles ir adītas Lielvārdes jostas rakstā ar senlatviešu rakstu zīmēm aizsardzībai, labklājībai, veiksmei un veselībai. 

Latviskas dāvanas mīļajiem

Cita Rota dāvanas ir pieejamas diezgan plašā skaitā. Ir no kā izvēlēties gan davanai sievietei, gan davanai vīrietim. Zemāk esam apkopojuši savus favorītus no tā, kas, mūsuprāt, ir labākās dāvanas no Cita Rota veikaliņa.

Skaista lina kleita sievietei

Cita Rota dāvanas

Cita Rota ir pašmāju ražotājs, kas nu jau ir visai labi pazīstami arī ar viņu lina kleitām. Tās ir izveidotas dažādos dizainos, no kuriem katrs piedāvā vairāku krāsu variācijas. Attēlā redzams viens piemērs, tā ir kleita ar nosaukumu Lote.

Kleita ir sievišķīga un skaista, piemērota kā ikdienai, tā, protams, arī svētkiem. Kleitas dizainu var mainīt arī pati dāvanas saņēmēja, jo jostu var gan vilkt, gan nevilkt. Turkltāt to var aplikt arī ap kaklu un piešķirt kleitai īpaši stilīgu noskaņu. Cita Rota zina, cik svarīgas sievietēm ir kabatas, tāpēc arī šī kleita ir ar kabatām. 🙂 

Eleganta satīna pidžama sievai

pidžamas cita rota

Vēl viena skaista dāvana sievietei no Cita Rota piedāvājuma ir satīna pidžama. Tā ir pieejama vairākās skaistās, sievišķīgās krāsās. Šāds nakts veļas komplektiņš varētu būt mīļa, romantiska dāvana savai mīļotajai sievietei.

Šo pidžamu komplektā ietilpst elegants krekls un šorti. Skaistas mežģīnes kakla izgriezuma zonā un pidžamas apakšā – romantiskas un ļoti seksīgas. Tā varētu būt laba dāvana sievai Valentīndienā, dzimšanas dienā vai varbūt arī gadadienā.

Latviska kaklarota Meitene Latvija draudzenei vai māsai

meitene latvija kaklarota

Izvēloties davanas no Cita Rota rotaslietu piedāvājuma, nevar nepamanīt Latvijas kontūras kaklarotu. Šīs rotaslietas nosaukums ir Meitene Latvija, lai katram no mums būtu iespēja tikt pie savas meitenes Latvijas.

Tā ir skaista dāvana sievietei, draudzenei vai māsai svētkos. Apzeltīta vai sudrabota kaklarota būs lieliska ikdienas sabiedrotā, kad izrādīt lepnumu un mīlestību pret savu zemīti. Turklāt šī rota izskatās eleganta un pietiekami vienkārša savā skaistumā, lai tiktu pieskaņota jebkuram apģērbam. 

Ģerboņa aproču pogas vīrietim

ģerboņa aproču pogas

Aproču pogas ir eleganta dāvana vīrietim svētkos. It īpaši tad, ja izdodas atrast oriģinālas aproču pogas, kas kaut kādā ziņā ir personalizētas. Un kur vēl personiskāk kā Latvijas ģerboņa aproču pogas!

Šīs sudraba ģerboņa aproču pogas ar ozollapām ir lielisks papildinājums jebkura vīrieša garderobei. Tas būs labs apsveikums gan latviešu vīriem, gan arī tiem, kas mīl Latviju arī kā tās viesi. Šis varētu būt fantastisks suvenīrs, ko uzdāvināt arī saviem ārzemju draugiem.

Apaļa Lielvārdes jostas raksta šalle

lielvārdes jostas raksta šalle

Nākošā dāvanas izvēle ir 100% dabīga materiāla Merino vilnas šalle. Tā ir adīta Lielvārdes jostas rakstā ar senlatviešu rakstu zīmēm aizsardzībai, labklājībai, veiksmei un veselībai. Vareni labs novēlējums, dāvinot kādam svētkos šo apaļo šalli.

Cita Rota piedāvājumā ir pieejamas arī garās šalles, tomēr esam novērojuši, ka pēdējos gados apaļās šalles ir palikušas īpaši populāras. Tās tomēr ir tik ērtas! Arī šī varētu būt silta un vērtīga dāvana saviem mīļajiem, varbūt dāvana tētim Ziemassvētkos vai vīram ziemīgā dzimšanas dienā.

Sudraba Nameja gredzens

nameja gredzens

Cita Rota dāvanas nav iedomājamas bez viņu sudrabotajiem gredzeniem. Visbiežāk ar gredzenu valkāšanu tiek asociētas sievietes. Tad nu Cita Rota parāda, ka arī vīrieši var valkāt stilīgus gredzenus.

Viņu piedēvājumā ir klasiskais Nameja gredzens, ko ikviens latvietis var valkāt ar lepnumu. Taču tik pat labas alternatīvas ir arī Citas Rotas pārējie gredzeni. Katrs ar savu vērtību, ko nodot un spēku, ko izstarot. 

Kur atrast Cita Rota veikalu

Zīmola Cita Rota veikals šobrīd ir pieejams tikai tiešsaistē – citarota.lv.

Interneta veikals ir viegli pārskatāms un pilns ar skaistiem, kvalitatīviem attēliem. Pie katra produkta atradīsi ne tikai cenu, bet arī sastāvu un produkta aprakstu. Bieži vien tie būs iedvesmas vārdi, īpaši pie rotām – ar to latvisko nozīmi.

Cita Rota dāvanas ir iespējams iegādāties ar bezmaksas piegādi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ar Omniva starpniecību pirkumiem virs 50 EUR. 

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu Latvijā ir tādi pašmāju ražotāji kā Cita Rota. Tāpēc pirksim Cita Rota dāvanas un atbalstīsim savējos!

Esam apskatījuši arī TRUDE zīmola stāstu, ko vari izlasīt rakstā Saskaņotas dāvanas no TRUDE veikala.

Ja vēlies atrast vēl citas davanu idejas, vari tās meklēt mūsu rakstos Kāda ir laba dāvana vīrietim un Dāvanu kartes – sirsnīgas un universālas dāvanas svētkos.