Kādas dāvanas aizkustina sievietes

Meklējot davanas savām mīļajām dāmām, nereti vēlamies atrast ko īpašu un aizkustinošu. Ja ar dāvanas palīdzību var izrādīt savu mīlestību un rūpes, tad vēlamies veikt tieši šādu dāvanas izvēli. It īpaši tad, ja dāvana tiek meklēta mīļotajai sievietei kādā īpašā notikumā. Tad rodas jautājums, kur lai meklē šādas dāvanas un kādas dāvanas aizkustina sievietes.

Tāpēc šajā rakstā mēs tieši to arī darīsim. Meklēsim to, kādas dāvanas aizkustina sievietes – kādām tām ir jābūt un sniegsim reālas dāvanu idejas.

Personalizētas dāvanas

personalizētas dāvanas sievietei

Pirmais dāvanu veids, kas tiek bieži izmantots, ir dāvanu personalizēšana. Personalizētas dāvanas aizkustina sievietes galvenokārt jau tāpēc, ka ir redzams, ka dāvanas izveidošanā ir ieguldītas pūles. Kad sieviete saņem personalizētu dāvanu, tā viņai uzreiz liks justies īpašai un novērtētai, kas ir dāvinātāja galvenais mērķis.

Iemesls, kāpēc personalizētas dāvanas tiek uzskatītas par aizkustinošām, ir pavisam vienkāršs. Tās izrāda rūpes! Kad izvēlamies dāvanu personalizēt, ir jāņem vērā jubilāres vēlmes un intereses. Piemēram, var iegādāties kaklarotu ar iespēju uz tās kulona iegravēt sievietes vārdu. Taču ir arī pietiekami labi jubilāre jāpazīst, lai zinātu, ka varbūt vārda vietā viņai labāk patiktu tur iegravēti iniciāļi. 

Mēs ticam, ka personalizētas dāvanas var ļoti aizkustināt sievietes, jo tās apliecina, ka dāvinātājs ir veltījis laiku un pūles, lai radītu dāvanu. Turklāt uzreiz ir skaidrs, ka dāvana ir domāta tikai un vienīgi viņai – tavai jubilārei!

Dažas personalizētas dāvanas sievietei var būt jebkas no šī:

 • Paša gleznots jubilāres portrets;
 • Iegravētas rotaslietas;
 • Personalizēts foto albums;
 • Apdrukāta auduma soma ikdienai;
 • Personalizēta kafijas krūze;
 • Īpaši jubilārei pielāgots kalendārs u.c.

Lai kādu dāvanu tu arī izvēlētos, personalizētas dāvanas var būt labs veids, kā izrādīt mīlestību un rūpes.  

Dažas vērtīgas dāvanu idejas esam apkopojuši arī rakstā Kāda būs laba dāvana skolotājai

Sentimentālas dāvanas ar emocionālu vērtību

dāvanas aizkustina sievietes

Otrs dāvanu veids, kas, mūsuprāt, ir aizkustinoša izvēle, ir sentimentālas dāvanas. Pirms iesakām idejas, gribam paskaidrot, ko sentimentāla dāvana nozīmē mums.

Sentimentālas dāvanas var būt ļoti aizkustinošas, jo bieži vien tās saņēmējā izraisa spēcīgas emocijas un atmiņas. Sentimentālas dāvanas varam raksturot par, visbiežāk, priekšmetiem, kam ir īpaša nozīme vai emocionāla vērtība. Piemēram, ģimenes relikvija, mākslas vai mūzikas darbs, kam ir personiska nozīme, vai simbolisks priekšmets, kas atspoguļo kopīgu pieredzi vai attiecības. 

Šāda veida dāvanas var būt īpaši iespaidīgas un galu galā novērtētas, jo tās parāda, ka dāvinātājs ir veltījis laiku, lai patiesi izprastu saņēmēja emocijas.

Tomēr gribam izcelt to, ka sentimentālām dāvanām ir sava vieta un laiks – un, protams, savs saņēmējs. Tas nav dāvanas veids, ko uzdāvināt paziņām vai kolēģiem. Piemēram, sentimentālas dāvanas var būt piemērotas tuva drauga vai ģimenes locekļa dzimšanas dienā vai jubilejā.

Sentimentālu dāvanu idejas ir sekojošas:

 • Kopīgu atmiņu grāmata;
 • Suvenīrs no sena, kopīga ceļojuma;
 • Ar roku rakstīta vēstule;
 • Ģimenes mantojums – piemēram, nodota vecmāmiņas kaklarota;
 • Personalizēta pleiliste tieši jubilārei;
 • Māksla ar īpašu vērtību un nozīmi, u.c.

Šīs ir vien dažas idejas, kas atspoguļo sentimentālas dāvanas sievietei svētkos. Galvenais ir izvēlēties dāvanu, kas tavai jubilārei būs piemērota. Atceries, ka daži cilvēki labprātāk savas emocijas patur pie sevis. Citi – izrāda tās vairāk. Ir svarīgi apdomāt jubilāres personību pirms dāvanas iegādes.

Paštaisītas dāvanas

paštaisītas dāvanas sievietēm

Nākošā dāvanu ideja ir paštaisītas dāvanas. Tās var kalpot par ļoti aizkustinošu un mīļu dāvanu. Nav nekā labāka par paštaisītas dāvanas saņemšanu, jo tā ir unikāla – nevienam citam tādas nav. Turklāt, līdzīgi kā ar personalizētām dāvanām, paštaisītas dāvanas tiek novērtētas pūļu un ieguldītā laika dēļ.

Dažas paštaisītas dāvanas varētu būt:

 • Ar roku rakstīta vēstule vai paša izveidota kartīte;
 • Uzadīta šalle vai cepure;
 • Paštaisītas rotas – auskari, ķēdītes, gredzeni;
 • Personalizēta recepšu grāmata;
 • Mājās taisīts skrubis vai vannas bumbas;
 • Paša izlietas sveces oriģinālās formiņās u.c.

Protams, ne visiem ir nepieciešamās prasmes, laiks vai pat resursi, lai uztaisītu to, ko gribās uzdāvināt. Tādos gadījumos var rīkoties dažādi.

1. Meklē ar rokām darinātas dāvanas dažādās bodītēs

Viens variants ir meklēt pašmāju ražotāju bodītes un interneta veikalus. Tādā veidā izdosies atrast oriģinālāku dāvanu, jo daudzi no mūsu pašmāju dizaineriem rada patiešām foršas un unikālas dāvanas.

Un ja ar to vēl nepietiek un gribās personalizēt vēl, varbūt veikaliņā nopirkto dāvanu var paša rokām uzlabot vai ko pievienot klāt. Varbūt ņemt palīgā šī raksta pirmo padomu un patiešām dāvanu personalizēt. Tas, protams, atkarīgs no nopirktās preces – vai vispār ir iespēja to pašam personalizēt.

2. Pievieno dāvanai ar roku rakstītu vēstuli

Paštaisīta dāvana sievietei var būt arī kāda veikalā nopirkta rota ar iegravētu simboliņu, klāt pievienojot ar roku rakstītu vēstuli. Protams, ir skaidrs, ka rotu šajā gadījumā pats netaisīji, tomēr vēstule uzreiz sniedz nepieciešamo sentimentu.

Meklējot to, kādas dāvanas aizkustina sievietes, jāmeklē veidi, kā izrādīt rūpes un mīlestību. Ar dāvanas palīdzību ir jāspēj izteikt emocijas. Līdz ar to mīļa vēstule, kas būs rakstīta ar roku, būs īpaši nozīmīga.

3. Izveido oriģinālu dāvanas pasniegšanas pieredzi

Un galu galā mēs uzskatām, ka dāvanas pasniegšana ir tik pat svarīga kā pati dāvana. Ja neizdevās dāvanu uztaisīt paša rokām, tad vienmēr varam padomāt par interesantiem veidiem kā dāvanu pasniegt. 

Piemēram, pagatavot gardas vakariņas vai noorganizēt pikniku. Varbūt aizvest jubilāru uz kādu SPA vai brīvdienu atpūtu kempinga namiņā. Tad dāvanu var baudīt ar uzdāvināto pieredzi komplektā.

Izplānotas aktivitātes un piedzīvojumi

dāvanas aizkustina sievietes

Un visbeidzot, dāvanā var tikt pasniegta arī kāda aktivitāte, pieredze vai piedzīvojums. Ka jau iepriekšējā sadaļā ieminējāmies, arī kopīgi pavadīts laiks var būs jauka dāvanas ideja.

Galvenais, ko ņemt vērā, ir sievietes intereses. Ir svarīgi izvēlēties dāvanu, kas viņai būs noderīga. Piemēram, brauciens ar krosa motociklu nebūs piemērotākā dāvana sievietei, kurai nepatīk ātrums un aktīva atpūta. Tad piemērotāka dāvana būs pikniks jūras malā, kvesta apmeklējums vai varbūt kūku gatavošanas meistarklase, piemēram.

Vērtīgas dāvanu idejas, kas sniegs foršu pieredzi, varētu būt:

 • Ēst gatavošanas meistarklase;
 • SPA diena ar masāžām, baseiniem, pirtiņām utt.;
 • Koncerta vai teātra apmeklējums;
 • Brīvdienu atpūta kempingā, atpūtas namiņā vai viesnīcā;
 • Izplānots ceļojums;
 • Lidojums ar gaisa balonu u.c.

Ja vēlies ar šīs dāvanas palīdzību uzdāvināt kvalitatīvi pavadītu laiku kopā, tad ņem vērā, ka jāizvēlas dāvanas piedavājums divām personām. Un tad, kad pieredze jau uzdāvināta un tiek baudīta, esi klātesošs. Izbaudiet dāvanu abi kopā!

Šīs bija mūsu idejas par to, kādas dāvanas aizkustina sievietes svētkos un īpašos notikumos.

Lai izdodas iepriecināt savas dāmas svētkos ar mīļām un aizkustinošām dāvanām!